Визуализирани са от 1 до 10 от общо 95

Тема: Скоростни автомодели

Threaded View

  1. #11
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    Размисли

    Погледнах в сайта на БФАМС и с изненада установих че Нероден Петко е изчезнал??? и се размислих и върху някои особености на БФАМС. От много време стои много важната информация за всякакъв вид такси и аз като председател на секция автомоделизъм към СМК Габрово не проумнявам някои неща та искам да попитам. В нашия град сме останали само скоростни автомоделисти и според федерацията клуба трябва да плати членски внос и "лицензионни такси" срещу едно НИЩО! Състезанията обявени официално по причини някакви не се провеждат защото видите ли този или онзи разбирай богоизбраните не били готови ама за нещо друго са винаги готови!Ама те били работили а ние не ама айде като са работили какво са направили? Отговарям Едно нищо също като нас само че ние нищото не го показваме а те гордо крачат с нищото по Европа. Тази година ако е рекъл БОГ т. е. някой от Враца може и извън Европа да го покажат нищото. И накрая ФЕМА от БГ лицензи не се интересува а иска да имаш ФЕМА лиценз и платена такса от федерацията която един ентусиаст две години плаща от джоба си а БФАМС отчита неговото участие като свое постижение и за да му възстановят разходите му поставят условие да плати лицензионна такса! Ами аз на това му казвам рекет и нищо по вече! Ей за това се бях размислил днес и реших да го споделя с уважаемата аудитория а тя да прецени къде съм прав и къде греша!
    Последна редакция от Metalstar; 27.07.2010 на 21:51.
    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 3 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 3 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен