Визуализирани са от 1 до 10 от общо 22

Тема: iCharger 106B-plus 250W

Threaded View

  1. #3
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Имам подобна зареждачка (iCharger 208b) и мога да кажа, че тя е на светлинни години от останалите. Повечето масови (и касови) зареждачки са копие на iMax B6 или B8, които пък от своя страна са копия на съответните Bantam серии. Та всички тези клонинги от първия до последния имат програмно обезпечение като две капки вода. Явно е крадено. Съдя по това, че USB връзка предлагат дори и тези зареждачки, които нямат USB куплунг. Имам няколко такива от различни фирми.

    Дефакто когато ми дойде iCharger 208b осъзнах, че нещата могат да са и по-добри. Първо софтуера на iCharger 208 е много по-добър. Има допълнителна функционалност, като например мерене на вътрешното съпротивление или някакви специални режими на заряд-разряд, които все още не са ми напълно ясни. Има и CD със софтуер за компютър, който забележете - РАБОТИ КОРЕКТНО !!! Това е рядко срещано явление при другите бъгни, с които съм се срещал.

    Корпуса е компактен и с по-малки размери. Например iCharger 208b е много по-мощна от iMax B8, но е много по-компактна от нея. И забележете - ВЕНТИЛАТОРА Е БЕЗШУМЕН !!! Това с вентилатора е основен гаф на повечето клонинги - поработи седмица-две и после започне да вие така, щото да не може да се стои в стаята.

    Като цяло ако сега трябваше да купувам нови зареждачки, щях да избера iCharger. А ако искам да икономисам и да избера нещо по-евтино - това щеше да е iMax. Всички останали зареждачки-клониги само ще ви вкарат в разход и с проблемите си вечно ще ви напомнят, че сте сбъркали в покупката.
    Последна редакция от Mateev; 27.01.2010 на 22:38.
    Росимир Матеев

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен