Всичко вече е монтирано и се тества в реални условия. Возията е уникална!!! Няма такова удоволствие. Подскачането, люлеенето и всички други "екстри", характерни за по-тежки и високи МПС-та изчезнаха! В завои при планинско каране, бусът стои като залепен. Дори при завои с "обратен" наклон!!! Успях да настроя електрониката с още един параметър - при спиране. Преди това "муцуната" се навеждаше, особено при по-рязко спиране. Това е напълно нормално, но вече не е така. Бусът вече спира без никаква промяна на височината, като в същото време запазва мекотата. След два дни, живот и здраве, ще мога да пробвам в реални условия и системата за автоматично нивелиране за цяла нощ (няколко подред). Мисля да прекарам няколко дни около един известен язовир. Пътят, който го заобикаля е много неравен, а на места си е предизвикателство. Там ще изпробвам и възможностите за такъв терен, с максимална височина на окачването.

Стигнах момента, в който вече не ми хрумват нови идеи. Ще се радвам, ако някой от четящите даде идея, дори да е безумна на пръв поглед. За мен удоволствието е повече в правенето, отколкото в използването.