Визуализирани са от 1 до 10 от общо 115

Тема: Електровелосипед или казано по нашенски Колело на ток

Threaded View

  1. #15
    Потребител Аватар на passo
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    гр.Пловдив
    Мнения
    59

    Аз не карам много и затова 160лв.ще ме оправят.Проблема който споменаваш и на мен ми се струва неразрешим-да попаднеш на 4бр.еднакви акумулатори.Тези от оригиналния пакет ги огледах и включих с отворен капак на кутията в която са.Единия веднага,след включване на зарядното,започва да изруска пара и мирише ужасно.Другия се нагрява и изглажда подут,а двата останали си стоят мирно.Премерих напрежението на празен ход-10,8В,11,1В,12,9В и 13,1В.Общо-47,9В при необходими поне 56В.Зарядното е импулсно и немога да му премеря напрежението,но на него пише -59В-1,8А.Под напрежение от 44В контролера не включва мотора.Това съм установил към момента.
    Мисля да купя 4бр.гелови и каквото стане.Преминаване на друг вид ми се струва скъпо и нереоправдано.В интернет магазините Ли-По от порядъка на 8Ач-12бр се продават 599лв до 699лв.Намерих една обява на човек който прави пакети и зарядни Ли-Йон 15Ач-12бр,промишлени клетки,за цена 640лв. и зарядно за тях 50лв. лично на мен това ми струва скъпо.Не съм наясно и дали контролера ще понесе други акумулатори.
    http://www.alo.bg/1385989
    Последна редакция от passo; 08.03.2015 на 10:11.
    Петър Славов

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 4 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 4 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен