Визуализирани са от 1 до 10 от общо 149

Тема: Търся мнения за мой модел моторна лодка

Threaded View

  1. #33
    Потребител
    Регистриран
    May 2013
    Живее в
    с. Манолско Конаре, общ. Марица
    Мнения
    80

    Не помня вече дали съм го писал това по-напред в темата, но засега се уча на работа със смола и платове успоредно с другото в моделите. Правил съм разни неща от стъклопласт преди, но това ми е първото отделно изделие направено от-до. Така че ако всичко е наред с модела и после с матрицата по този модел, първото корито ще е от стъкло и тестово муле по всички параграфи. После ще има поне още едно корито, този път от въглероден плат, което вече може да се стремя да е максимално леко, с бръшлес и ли-по. В първото само R14NiMH-ките са ми 1,61 кг, та теглото няма как да е малко. Поне скорост не търся, по-скоро да видя как се държи на вода корито, което сам съм проектирал. Ако да кажем съм го объркал тотално и на завоите се накланя навън, или някаква друга дивотия се случи няма да съм вложил много пари поне в първото корито и няма да ме е яд да го зарежа.

    А за задвижване с ДВГ не ми се занимава с метаноли, етери и чорби някакви, а за бензинов мотор май е прекалено малка лодката. А и доколкото знам задвижването е друго там, с жила някакви и доста различно като цяло. Не съм се отказал от идеята за два ел. мотора, но не и за първото корито, да видим на какъв край ще излезе работата с перките първо. Propshop http://www.prop-shop.co.uk/ имат например каквито ми трябват, но ми се иска да си намеря в Бг. Иначе трябва да давам обяснения на жената какви са тия поръчки за чужбина от нейната кредитна карта, по £25 за перка без доставката, и честно не ми се занимава - не че не плащам аз вноските, но все пак като дойде извлечението...
    Последна редакция от ldv6; 13.01.2014 на 10:16.
    Любомир Динков

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен