Това за класата е" мерси" ама аз още съм новообранец и се уча.Моето мнение е че всеки си има класа аз например не познавам депрона.Предното мнение бише продиктувано от това че едвали не се самохваля и изтъквам няма диалог а не ми достига потенциала да го представя като лекция.
Малко по темата:Преди време се сдобих с руски хеликоптер "Темпо"10 но доста пипнат от човека който ме обучава на хелистроенето и от там ми влезна идеята да стегна още един в оригинален вид.Започнах да събирам части от тук и там кото се има предвит че само 20-30 броя са внесени.Събрах ги и го направих.Оригинален капотаж му отлях и оригинална главина.Настроихме го и го дигнах този 20 годишен старец но пъргав ката младо яре.Днес откупих и орогинален мотор поне на външен вид "Радуга"10рс но пипната от вътре т.е. разтърган цилиндър хромиран сменено бутало и резултат страхотен хели мотор с руска физиономия на 200-300гр. горово.Сега ще го качвам и разработвам.Има и още един горд собственик на такова добиче ама му е взел страха и не сме е да го подкара е поне е красив и стои добре на равта.
При интерес ще има и снимки.Поздрави на всички и успехи в начинанията независимо от тяхното естество.