Заключена тема
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 147

Тема: КОНКУРС за ново лого на форума

Threaded View

  1. #1
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Quote Originally Posted by Dobrev View Post
    Аплодисменти моля беше очаквано

    А с този небесен фон отзад кораб ли да ("му турим") сложа или подводница
    Не съм казал, че предложението ти е лошо, но го пипни малко, посъветвай се със знаещи и можещи хора и мисля, че ще ти се получи....
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    29

    Само аз ли не мога да разбера какъв е смисълът от тази тема във форума? Освен може би една дузина новорегистрирани участници, които и представа си нямат от моделизъм. Според мен условията на конкурса не са правилно зададени. Или може би това е била идеята, всякакви хора да предлагат варианти. Според мен сега има конкуренция между дизайнери, а не между моделисти. Същия ефект би имало, ако се даде поръчка в рекламна агенция. Поне ще се знае кой реално е направил логото.
    Моят съвет е, ако не се променят условията по конкурса, поне победителят да покаже при получаване на наградата как се прави конкретното лого. Естествено това изобщо не може да бъде гаранция, но все пак е нещо.

  3. #3
    Автор Аватар на skymaster
    Регистриран
    Jul 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    174

    Quote Originally Posted by Wish_Mastera View Post
    Само аз ли не мога да разбера какъв е смисълът от тази тема във форума? Освен може бадата как се прави конкретното лого. Естествено това изобщо не може да бъде гаранция, но все пак е нещо.
    @vjordanov Същото и аз исках да кажа в предишните си постове.
    Илко Щирков Варна

  4. #4
    Наблюдател Аватар на Dobrev
    Регистриран
    Mar 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    5

    Quote Originally Posted by GMateev View Post
    Не съм казал, че предложението ти е лошо, но го пипни малко, посъветвай се със знаещи и можещи хора и мисля, че ще ти се получи....
    Повече няма да влизам в такъв раздор и в някоя тема "дъра-бъра" мога да дам обяснения какво означава знаещи и можещи и как се правят тези неща. А ако постът ви г-н Г. Матеев е провокиран от първият ми пост, още по-лошо. Тои беше само за провокация към нещо по-добро а не картинка с количка и самолетче с яхта с надпис моделист и всичко е до там.

    Лек и успешен ден
    С. Добрев
    Светлзар Добрев

  5. #5
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    71

    Mencho ,
    Предложените от теб лога ми харесват като идея .Но са някак претрупани от модели.

  6. #6
    Наблюдател Аватар на STELDI
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    47

    за логото

    Уважаеми колеги, позволявам си да изкажа мнение по темата, защото идеята отново се опорочава.
    Росимир е решил да направи конкурс с ясни правила и с ясна цел ( адмирации!!!). Определил е награди и се опитва да провокира творческата мисъл на участниците във форума. Всичко е просто и ясно. Всеки, който има идея за лого е добре дошъл да я представи на страницата на темата за конкурса. След като изтече срока, всеки съфорумник е свободен да даде своя глас за едно от предложенията и най-оригиналният да смени съществуващото лого (ако е по-добро).
    Всичко е ясно. Оставете хората с идеи да ги покажат в темата.
    Ако нямате идея не оплювайте хората, които имат. Ако не ви харесва не гласувате за нея. Останалото е спам и затлачване на темата. Бъдете по-положително настроени. Най-лесно се критикува, за да критикуваш не е нужно да имаш талант, достатъчно е да си в лошо настроение.
    Освен това , мисля че идеята на форума е да обедини хора с общи интереси и желание за комуникация със съмишленици, а не избиване на комплекси, или може би греша...?
    Пожелавам успех на всички положително настроени хора и най-вече на тези с поне искрица творчески хъс.
    (Всеки истински моделист притежава най-малко поне пламъче...)
    Станимир Станев
    Нека бъдем толерантни и да се забавляваме!!!

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2012
    Мнения
    9

    Преработени символи



    Това е вариянт с преработени символи. Никъде не видях в темата до кога е срока за постване на предложения. Ако някой знае много ще съм благодарна ако сподели.

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен