+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 4 от общо 4

Тема: соларен / фотоволтаичен панел

  1. #1
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    соларен / фотоволтаичен панел

    Търся малък соларен или фотоволтаичен панел с размери максимум 240 Х 380 мм.
    Ще се използва за дозареждане на акумулатора на GSM комуникатор на помпена станция, но по ред причини се налагат ограничения в размера му.
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Във "ВИКИВАТ" имат интересни предложения, а от няколко дни цените им са с около 35% надолу... Не пречи да им хвърлиш по едно око.

    Аз умувам върху подобен модул, който да дозарежда акумулаторите на електрическо МПС и там открих подходящия на доста добра цена.
    Не им знам произхода, само предполагам, че ги сглобяват на място, но ако ще се ползва в контролирана среда (не на произвола на времето), не са лоши.
    Георги Русинов

  3. #3
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Благодаря ти !
    Гледах ги адаш, но нямат с такъв малък размер, затова си позволих да пусна обява тук.
    А, както се казва, размера има значение, и напук на едни други асоциации, на мен ми трябва с по - малък размер...
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  4. #4
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Не на самия вход, а точно след касата като влизаш в магазина (подминаваш касата и първия щанд вляво) има и дори с по-малки размери от посочения от теб. Изложени са на самия щанд различни размери.

    Последното, което гледах, беше някакъв квадрат 180х180 или 200х200 (на око), при цена 27 лева.

    Другото, за което се сещам (и използвам активно вече няколко години), това са соларните зарядни за GSM. Не знам каква ти е консумацията, но за цял летен ден, изложено на слънце, едно такова зарядно успява да зареди почти напълно обикновен GSM.
    Едно такова използвам за нощните лампи в спалнята.
    Георги Русинов

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен