+ Ново Мнение
Страница 1 от 2
1 2 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 172

Тема: ЛОДКА ЗА ЗАХРАНКА

Threaded View

  1. #1
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    ОК, ще го направя, приятелю...
    Сам виждаш, никой от знаещите не се включва, та затова ми се налага да гадая, дали съм на прав път..
    Странна работа, все си мислех, че форума е място за коментари и размяна на мнения по дискутираните теми, но явно съм се заблуждавал, всеки си пази наученото от практиката за себе си....
    Както казва RIBARJ: " Много знаещи има,но има повече неказващи."
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  2. #2
    Заслужил Автор Аватар на Bovyanski
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    243

    Това Жабарите са страни "Птици"
    Аз преди години питах за едно корито даже в Дружба на езерото се опитах да говоря с тях, гледаха ме като поредния нахалник.
    Та затова и не питам този род моделисти вече.
    Аз бих си направил и охлаждане със сигурност няма да вреди, само не знам колко ще е ефективно при ниска скорост.
    Успех
    Анатоли Бовянски
    София

  3. #3
    Почетен Автор Аватар на Gogo55
    Регистриран
    Feb 2011
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    598

    Може би помпа, или турбинка както е при хеликоптерите с двг. Камера и телеметрия няма да навредят да се вижда колко е тока и температурата, че да не остане на 50 метра лодката без ток. Ако се куплира лодката и с един хеликоптер отгоре и да си стои там на нея вързан та при нужда лесно да се хвръкне и да я достави на брега
    Маи маи сега като се замисля един самолет с поплавъци и устройство за хвърляне на парашутисти /захранка/ на бръснещ полет ще върши много по качествено и по бързо цялата работа с това захранване, а и ще си играем повече от колкото да ловим риба

  4. #4
    Заслужил Автор Аватар на Bovyanski
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    243

    Така де така със самолет е най добре.
    А и за има нема 2 часа ще захраниш целия Гьол
    Със самолет може друга "захранка" да се Фурга и рибата сама ще си излиза.
    П.П. Малее от тия жеги почнах да ръся глупости, не че не си ми идват от вътре де
    Анатоли Бовянски
    София

  5. #5
    Почетен Автор Аватар на Gogo55
    Регистриран
    Feb 2011
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    598

    Quote Originally Posted by Bovyanski View Post
    Така де така със самолет е най добре.
    А и за има нема 2 часа ще захраниш целия Гьол
    Със самолет може друга "захранка" да се Фурга и рибата сама ще си излиза.
    П.П. Малее от тия жеги почнах да ръся глупости, не че не си ми идват от вътре де
    От мене самолета - носи 1 кило без проблеми, от тебе "другата захранка" и разправията със властите ако ни хванат Хахаха и мене нещо ме е ударила тази жега.
    ПС: Тои адаша се беше притеснил маи нещо за спецовете че не му пишат в темата ама сега ще оправим тази работа... ще станем набързо спецове та да можем и ние да пишем

  6. #6
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Хей момци...., независимо какво правим, то трябва да ни носи удоволствие и да си правим кефа, та ако ще и да правим глупости, ама да ни е готино !!!
    И мен ме хвана слънцето, че до сега бях навън да шкуря корпуса, ама сега ще пробвам с една студена биричка...
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  7. #7
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Много ли е грапав корпуса след обличането? Ако си шкурил, има ли оголен фибран?

  8. #8
    Наблюдател
    Регистриран
    Oct 2010
    Живее в
    с Овчеполци ,общ.Пазарджик
    Мнения
    21

    лодка

    Извинявам се за късното влизане в темата ама нямам време.За кита 1-во влакнест после обикновен-за коли.Охлаждане на мотора задължително-по не за мен де-съответно,ако е водно трябва необходима скорост за да сработи. С акумулаторите компенсирай тежестта(захранката),понеже е отзад на лодката.

  9. #9
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Quote Originally Posted by Gogo55 View Post
    Може би помпа, или турбинка както е при хеликоптерите с двг. Камера и телеметрия няма да навредят да се вижда колко е тока и температурата, че да не остане на 50 метра лодката без ток. Ако се куплира лодката и с един хеликоптер отгоре и да си стои там на нея вързан та при нужда лесно да се хвръкне и да я достави на брега
    Маи маи сега като се замисля един самолет с поплавъци и устройство за хвърляне на парашутисти /захранка/ на бръснещ полет ще върши много по качествено и по бързо цялата работа с това захранване, а и ще си играем повече от колкото да ловим риба

    http://www.youtube.com/watch?v=nW150U-RuTE



    Идеята не е лоша...но нека си говорим за ЛОДКА ЗА ЗАХРАНКА...
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  10. #10
    Наблюдател
    Регистриран
    Oct 2010
    Живее в
    с Овчеполци ,общ.Пазарджик
    Мнения
    21

    лодка

    Моята лодка е с въздушно(вентилатор от комп) но съответно трябват и отвори по-лодката.

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен