Разгледах магазина. Много постен ми се видя от към асортименти и освен това голяма част от показаните асортименти ги нямаше налични. Искаше ми се да съм първия, който ще ви направи оборот, но то просто няма наличности. Пък това с чакането хич не ме устройва. Нали знаеш - когато човек е мераклия, иска му се от днес за утре. Кажи му 20 дена и желанието му веднага ще се охлади.

Другото, което ми направи лошо впечатление - документацията е на испански, което си е откачена работа. Тук-там има PDF-и и на английски език, но не навсякъде. Самия сайт с документацията има автоматичен преводач, но нали знаеш колко лош превод прави. И последно - българския сайт работи много много бавно. Чак човек се изнервя. Само заради бавната работа ще губите потенциални клиенти. Аз самия не издържах да разгледам всичко. Направо ми писна от чакане.

Та ако пожелая, можеш ли да ми подготвиш за изпращане още утре и пристигане в събота следното:

1. Апаратура
2. Най-мощния модул за нея
3. Най-чувствителния приемник
4. OSD с GPS
5. Бордови компютър с функция Go To Home.
5. Стабилизираща система
6. Две обикновенни кръгови антени (на първо време не искам насочени).
7. И каквото друго е необходимо, за да може още събота да монтирам еднопосочна система (не искам телеметрия, нали има OSD).

И колко пари ще ми струва това удоволствие?

Направи ми публична оферта. Нека всички да я видят, защото това е системата, която би заинтересувала всички останали български моделисти.