Вальо,

Спомни си как ти сам раздуха тука един скандал с Георги Русинов само заради един лек намек към тебе. Да извадя ли темата на бял свят да си припомниш. Ти не си по-добър от мене, не е по-добър и ПАЦО. Дайте да си признаем истината - всеки един от вас (и аз) се жегва от най-малкото, когато му се направят обидни намеци. Но когато камъните са в друга градина, можем да се правим на ни лук яли, ни лук мирисали, пък и съвети да даваме. Сложете си ръка на сърцето и си признайте, че това е така.

Всички сме един дол дренки и всички се обиждаме от май-малкото. И също така всички нехаят, ако камъните са в друга градина. В другия форум обаче Вальо е модератор и му е много лесно да се прави на справедлив. И аз съм справедлив в този форум. Нека да дойде Грабчев да обижда тука, и аз най-справедливо ще го BAN-на (е след няколко забележки разбира се). Направете ме и мене модератор и ще видите, че и там всичко ще е наред (с мен и Грабчев и всички останали). А докато това стане (ако въобще стане), аз ще си пиша тука и ще защитавам както мене, така и другите посетители от подобни несправедливости.