Защо на електрото не смяташ машинките- и там слагате нали аз използвах 9 грамови машинки за по 5 евро поръчани от магазина на
конрад-марката беше modelkraft.Безмислено е да се слагат стандартни по 35-50 грама с тяга 3-6 кг/см за моделче 1 кило. А бека? Защо да товари модела с него и полимерна батерия като може да сложи 4 броя АА пък и дори ААА NiMh клетки
С мк според мен е по добре да се направи модел с по голям размах и по тънък профил защото този с малкия рамах лети бързо е много пъргав за начинаещи. 100 грама гориво не са ли много? С 50 мл резеровоарче полета е около 5 минути. Спомням си лятото с гориво 1-1-1 не можех да изстискам много мощност от него(но и мотора си беше стар) - имаше силен вятър но пък набираше много добре височина и планираше перфектно.
картона не е добър материал защото става много тежко особено след лакиране(ако не се лакираи се разлепи фолиото напои ли се с гориво край. Имам такова тяло от картон и съжалявам че не го бях направил от балса.
Жълтата екстра изглежда направо страшно-двигателя твоя изработка ли е? Витлото какво е?