+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 423

Тема: Flight stabilization, autopilots, FPV, osd и ...всичко останало

Threaded View

  1. #1
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Считай, че съм те обзавел. Само трябва да сляза до мазата и да видя дали има COM порт. И разбира се да поизтрия от диска това онова.
    Росимир Матеев

  2. #2
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Проверих - има си както COM порт, така и паралелен порт. Батериите му са загинали, но всичко друго си е супер. Модела е HP Omnibook 6000. Процесора е Pentium III на 1GHz, a RAM-a е 384MB. Диска е 100GB. Операционната система е Windows XP Professional. Според мене работи малко бавно, ама аз съм свикнал да работя на Core i7 с 12GB RAM. Ако си го преинстралираш на чисто, ще тръгне доста по-бързо. В момента е задръстен с какво ли не.

    Та ако този модел те устройва, звънни ми на GSM-а да си кажеш адреса и ти го пращам като подарък за Дядо Коледа.
    Росимир Матеев

  3. #3
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Само да вметна...


    Пацо, не те познавам лично, но имаш едно голямо ЕВАЛА от мен за отношението ти към комерсиализацията на хобито и най-вече на моделистите!

    Бих ти стиснал ръката!
    Георги Русинов

  4. #4
    Почетен Автор Аватар на ПАЦО
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    РУСЕ
    Мнения
    557

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    Проверих - има си както COM порт, така и паралелен порт. Батериите му са загинали, но всичко друго си е супер. Модела е HP Omnibook 6000. Процесора е Pentium III на 1GHz, a RAM-a е 384MB. Диска е 100GB. Операционната система е Windows XP Professional. Според мене работи малко бавно, ама аз съм свикнал да работя на Core i7 с 12GB RAM. Ако си го преинстралираш на чисто, ще тръгне доста по-бързо. В момента е задръстен с какво ли не.

    Та ако този модел те устройва, звънни ми на GSM-а да си кажеш адреса и ти го пращам като подарък за Дядо Коледа.
    ЩЕ СЪМ МНОГО ЗАДЪЛЖЕН!!

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 3 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 3 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен