Здравейте г-н Русинов. нямам нищо против отправената забележка...Но това което съм написал не съм го чел в многобройните глупости в форумите които трябва да отсявам; прочетох го в КНИГА...
Не знам защо смятате че не е добре да съхранявам горивна смес в хладилника- сигурно защото шишетата могат да изпуснат и да се "натрови храната"-да ВЪЗМОЖНО е но при мен не се е случило тъй като бутилките които използвам не изпускат. Ако съхранявах горивото съдържащо етер при стайна температура налягането вътре в тях щеше да се покчи ужасно много и след време етера да се изпари (както много от вас са забелязали)
Възможно е да се съхранява при стайна температура без да се изпари но трябва да има много добра тапа...Аз нямам толкова херметични съдове и затова използвам по горния начин. Колкото до самото смесване на горивото мога да направя снимка или да сканирам книгата от която го прочетох ако не ми вярвате...
Не знам са защо не обясните на момчето че от депрон не става модел с ДВГ...че двигателя може да се откъсне и да нарани него или някой друг
извинявам се и на Ники за написаното!
Иначе ако автора на темата реши да прави модел смятам че е най-добре да започне с готов чертеж и изпипани технологии, схеми чертежи а не да си измисля от нулата...