Тук идеята ( съгласувана с Бил и колеги от съответния форум ) беше единствено да се предложи на пазара алтернатива на UAV автопилот в ниския ценови клас, като по възможност се запазят максимално възможностите на оригинала.
Е, аз успях да го направя без да орязвам каквото и да било от оригиналната версия, като дори вложих жироскопите от последната им версия. Цената, която изчислих дори при скромна месечна база, е толкова конкурентна, че сегмента ще се разшири и в посока по-слабо платежоспособните моделисти.
Още един коз в случая е, че фирмата, която предлага оригиналите спря от производство 3-та версия, за да пусне 4-та, но интереса във форума към добрата 3-та версия е все още достатъчно голям, тоест получи се дупка на пазара.
Аз не се надявам да продам хиляди бройки, но все пак се надявам да продам достатъчно, за да финансирам най-новата си версия, която все още е само на файлове и да я пусна на пазара, когато и дойде времето.

П.П. Матеев, извинявам се, ако аз съм те засегнал с някой ред. Моля те предложи как да променя заглавието, за да не звучи наивно?

П.П.2

Quote Originally Posted by ajcinema View Post
....Точка 1: Опитай се да направиш продукта си максимално привлекателен за хората, които са наясно какво е и как да го използват....
Точка 2: Опитай се да предизвикаш покупка от такива като мен, които не разбират какво всъщност продаваш. Ако ме убедиш, че джаджата ще ми е интересна и полезна в хобито, защо да не я купя?!
Георги, бъди абсолютно сигурен, че всичко това ще го има в рекламата.