Визуализирани са от 1 до 10 от общо 45

Тема: гориво за мк-16/17

Threaded View

  1. #8
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Quote Originally Posted by gabriel.dimitrov View Post
    Muns така не се прави! Има определен начин на смесване и филтруване на гориво за МК 17 -писал съм го поне 3 пъти в моделистика- използвайте търсачката; ако не се спазват тези правила се стига до много бързо износване на моторчето...
    Габриеле, не искам да те обиждам, затова те МОЛЯ да не репликираш по-възрастни и по-зрели от теб хора! Това, че четеш всякаква информация в интернет е похвално, защото много малко деца го правят, но от друга страна не е показател за реални знания и умения! Най-малкото е неприлично и неуважително да се поучават или поправят хора, които знаят и умеят повече от теб. Според мен е редно да се извиниш и да не правиш подобни изказвания. Съжалявам, че се налага да го кажа публично. Ако администраторът прецени, съгласен съм да изтрие поста ми.

    Освен това съветите, които даваш могат да бъдат опасни - ГОРИВНИ И ТОКСИЧНИ МАТЕРИАЛИ Е НЕДОПУСТИМО ДА СЕ СЪХРАНЯВАТ В ДОМАШНИЯ ХЛАДИЛНИК!!! Имай го предвид, ако отново речеш да даваш подобни съвети!

    А иначе гориво за МК16/17 се приготвя чрез смесване в равни количества на ГАЗ, ЕТЕР(диетилов) и МАСЛО(рициново, минерално моторно или смес от двете). Независимо от последователността, пресичането е невъзможно.

    П.п. КЕРОСИНЪТ и ГАЗТА са едно и също нещо!
    Последна редакция от ajcinema; 07.03.2010 на 15:53.
    Георги Русинов

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен