Визуализирани са от 1 до 10 от общо 10

Тема: Продавам hsp brontosaurus 1/10

Threaded View

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2010
    Живее в
    софия
    Мнения
    46

    Продавам hsp brontosaurus 1/10

    Здравеите купих модела на скоро без мотор спиид и електроника както и серво, с идеята да си го направя но се очертава да нямам пари скоро време за него и затова реших по добре ако някои го иска да му го продам от колкото да седи и да прашлясва

    Значи имам доста нови части към модела както и втора рака но здрави, имам цяло ново шаси както и още нови неща имам и още доста неща ползвани но в изправност :) Към модела мога да дам и едно купе на пежо 307 но ще трябва да се преработи самото купе, което межу другото е в лошо састояние, купих го от един пазар дето има неща втора рака :) за 10 левчета го взех ама не е добре Иначе си е от пластмаса и то дебела :) Имам и купе за от джипа които всъщност са 2 едно в друго зада е по здраво :) Е пак има напуквания и подобни но става за каране :)

    Цената на джипа с всичко което имам към него е 170лв + 2 батери 3600 лрп без тях 150 а само батерите 2-те 60лв :)

    Може и бартер за модел РТР с минимално доплащане от мен а най добре и без но бих доплатил ако предложите нещо интересно :)
    Ако имате желание ще направя снимки ;)

    При интерес пишете тук или на ЛС както и на скаип meraklii4o2
    Последна редакция от meraklii4o; 29.07.2010 на 23:16.
    Димитър Костадинов 17г. от София

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Продавам ЯХТА
    от Penev във форум: Борса и Частни обяви или Реклами
    Replies: 3
    Последно мнение: 18.02.2010, 00:33

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен