Визуализирани са от 1 до 10 от общо 409

Тема: Хидро U1 Miss Budweiser 2001 в мащаб 1/8

Threaded View

  1. #9
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2011
    Мнения
    95

    :-)

    така е .. избора е личен ... но за четири цилиндровия мотор не се майтапех .... беше 1988 ... езерцето на панаира .... двама "батковци " палеха точно 4-ри цилиндров мотор на лодка , много подобяваща на тази .... запомнил съм , че мотора е английски .... подгряваха свещите (4) със 6 волта акумулатор ... беше много хубава лодка .... и вървеше страшно бързо ...дори в ограниченото пространство с което разполагаха .... аз бях там за уроци по кормуване на картинг ... 150 кубика


    п.п. преди разполагах с работилница на площ 400 кв2 , но имах друга работа , а не моделизъм

    за мен не е проблем изработването на корпуса и боядисването му , имам 17 години стаж ...... но , сега не разполагам с това

    спирам да спамя ... постнах адреса с надеждата ,че ще помогна с публикуваните в него снимки , на които ясно вижда , че предното крило има наклон .... не желая да спамя темата ти .. Успех !

    Все пак : има опция да се вкара снимката в корел и трасират интересуващите ни линии , или друга подобна програма ... и да се изчисли с относителна точност наклона на крилото ...само размисли ....

    П.П. за 17-те градуса ... естествено ,че когато експлозията тласне буталото по правилния му път , работата е най-голяма ! доп.: така и не разбрах какво ИМ харесват на "двуполюсните мотори " а и на 4 ..... ;-)
    Последна редакция от sides; 31.10.2012 на 23:09. Причина: допълнение
    Helmesi Agilery ¶ ¶

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 5 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 5 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен