Quote Originally Posted by Mateev View Post
Вальо,

Спомни си как ти сам раздуха тука един скандал с Георги Русинов само заради един лек намек към тебе. Да извадя ли темата на бял свят да си припомниш. Ти не си по-добър от мене, не е по-добър и ПАЦО. Дайте да си признаем истината - всеки един от вас (и аз) се жегва от най-малкото, когато му се направят обидни намеци. Но когато камъните са в друга градина, можем да се правим на ни лук яли, ни лук мирисали, пък и съвети да даваме. Сложете си ръка на сърцето и си признайте, че това е така.
Господин Матеев, не съм се жегнал за леки намеци към мен ....
Отвори темата и провери .... Жегнах се от други неща: 1. Георги беше написал неверни неща за друг човек, който даже не пише в този форум .... ФАКТ 2. Съгласих се да бъде изтрит спора между мен и Георги, но ме жегна коментара на г-н Матеев, че съм написал глупости, обиди и т.н. Такова нещо не съм писал: ФАКТ ....
Никога не съм се срамувал от написаното от мен, от това което съм казал или коментирал. Предпочитам да стои моето мнение, а не някой да го преразкаже на другите "отредактирано" .... Това и обсъждахме на лични с г-н Матеев.
Никой не ми е казвал какво да трия и какво не .... Аз предпочитам ДА НЕ ТРИЯ , защото дори да се е обидил някой , смятам че трябва другите да го прочетат и сами да си направят изводите .... Трия само груби обиди и нарушения.
Но има други модератори, които сами си преценяват какво да изтрият, какво не ....