Прав си - не разбирам и сигурно заради това се шашкам. Радвам се обаче, че имаме общ познат. Когато хваля Големанов имам предвид неговите колосални знания и опит най-вече в конструирането, защото той ми е измислял и конструирал много слънчеви електроцентрали и техните компоненти (алуминиеви профили, скоби, планки и т.н.). Човека живее само и единствено заради конструирането. Няма жена и сигурно вечер като си ляга, мисли и сънува само конструкции. Имам и други конструктори, така че мога да открия разликата, а тя е светлинни години.

Аз случайно му помогнах с нещо ново, защото той не е запознат с хоби сайтовете из интернет. Бях си купил едни силиконови маркучета от Hobby King. Той като ги видя у дома - подскочи до небесата. Ами тези маркучета се разтягат много и не се късат и той веднага реши, че са идеални за резервоари или там каквото друго му трябва в неговите модели. Прибра моите маркучета и ме накара да му купя още много (той не се оправя с интернета). Също и за Аржентина - цяла една нощ ме развежда из някакви сайтове на френски, за да го регистрирам. После му търсих карти и пътеводители за Аржентина на френски. И след това изчезна и повече от два месеца отказваше да поема нови проекти за централи и в устата му беше само една дума - Аржентина, Аржентина, Аржентина.

От неговите разкази разбрах, че е страшно хлътнал. Показвал ми е карбонови заготовки на тялото на планера и повече от час ми е говорил как се прави това и на какви изисквания трябва да отговаря. Затова и реших, че знанията му притежават изключителна дълбочина. И също така ми е казвал, че всичко сам си го прави. Склонен съм да му вярвам. В апартамента му е пълен бардак, но най-впечатляващото е един струг C4 - все още немонтиран, но я ти ми кажи колко хора в България са намъкнали струг C4 в апартамента си? Ума ми не го побира как го е мъкнал по стълбите. За останалото можете сами да си го представите...............