+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 4 от общо 4

Тема: Продавам четирикоптер(и) Walkera UFO 5#

  1. #1
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Продавам четирикоптер(и) Walkera UFO 5#

    Продавам два четирикоптера Walkera UFO 5# - заедно с апаратури на 2.4 GHz и оригинални кутии.

    Историята е следната:

    Първо си купих единия комплект, но той пристигна повреден. Приемника не искаше да се биндва с предавателя и дефакто този четирикоптер си е чисто нов и девствен. Може да е нещо много дребно, но не ми се занимаваше да търся повредата. Влязах в едни безкрайни комуникации по мейл с HeliPal, но те твърдяха, че всеки един хеликоптер лично го тестват. Както и да е. Купих си чисто нова платка (за 50$) с цялата електроника (спидове и приемник), но така и не ми остана време да я сменя. Та този четирикоптер сега струва 200$ (http://www.rchelicoptershop.com/cata...ufo-p-803.html) и който му се занимава да смени електрониката, може да си го направи работоспособен. Аз съм дал повече от 200$ + транспорт 50$ + резервен приемник 50$ + мито и ДДС - абе над 500 лева. В момента можете да си го купите за около 380 лева (цена + транспорт + ДДС). Аз го давам за 200 лева (четирикоптера, апаратурата + резервната електроника).

    Докато течеше комуникацията по мейл с рекламацията, не се стърпях и си купих втори четирикоптер от същия модел. Пристигна и летеше перфектно, но тогава аз бях новобранец и го оттървах да отиде надалече и после в опитите да го спася го цопнах в една река. Престоя на дъното на реката повече от 2 часа, докато го намеря (светодиодите му все още мигаха). Изсуших го и го почистих. Щети практически няма. Проблема обаче е в това, че част от пистите потъмняха. В момента не може да лети (абе издига се във въздуха, но нещо се клати и моторите работят нестабилно). Според мене няма нищо изгоряло и също е нещо дребно, за да се направи да лети. Този четирикоптер също го продавам с оригинална кутия и апаратура. Цената е 150 лева.

    Общо за двата искам 300 лева (50 лева отстъпка). Вероятността и двата да се поправят и да летят без проблеми е над 99%.

    Имам и една камара резервни части (може би за над 100$), които ще бъдат подарък за този, който купи и двата четирикоптера. Ако ги продам поотделно, ще гледам някакси да разпределя частите по братски.

    Общо за двата четирикоптера и за резервните части съм дал над 650$ (над 1000 лева). Продавам всичко това за 300 лева. Далаверата е голяма, при положение че единия е чисто нов и 100% ще заработи с резервната електроника, а другия е на 1 полет и може да бъде лесно поправен от някой, който му разбира.

    Ако в момента си купите 1 брой, ще ви излезе може би 380 или 400 лева. Аз давам два такива четирикоптера за 300 лева + части, за да се поправят, + резервни перки, ски, канопи и други такива.

    ПС: Акумулатора и зарядното, което виждате на снимката, ще си ги ги задържа. Те не влизат в обявената от мене цена.
    Росимир Матеев

  2. #2
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Четирикоптерите днес ще отпътуват за София. Честито на новия собственик.
    Росимир Матеев

  3. #3
    Автор
    Регистриран
    Dec 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    117

    Бях мераклия на първия ама ...
    Поздрави,
    Христо Григоров, Бургас

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    2

    Четирикоптерите вече летят!!!! Скоро ще има снимки! Хиляди благодарности на Росимир Матеев!! Достави работа и голямо удоволствие на мен и Любеца!!!:

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Продавам ЯХТА
    от Penev във форум: Борса и Частни обяви или Реклами
    Replies: 3
    Последно мнение: 18.02.2010, 00:33

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен